Audiobook harry potter komnata tajemnic odsluch (33 plików)

AudioBook - Harry Potter i Książę Półkrwi - Rozdział 1.mp3 552.96 KiB

Harry Potter książę pół krwi audiobook

Harry Potter i Kamień filozoficzny.part1.rar 400 MiB

7.!!! F I L M O T E K A !!! / Bajki,filmy dla dzieci / Harry Potter / AudioBook

AudioBook - Harry Potter i kamien filozoficzny Rozdzial 7 - Tiara Przydzialu.mp3 13 KiB

Harry Potter AUDIOBOOK / Harry Potter i Kamień Filozoficzny audiobook / Harry Potter i Kamień Filozoficzny audiobook

Anne Rice - Belinda.pdf 757.76 KiB

książki

Techniki aktywnego słuchania.docx 22 KiB

Pedagogika / Komunikacja Interpersonalna

Dzikie Noce-Dramat 1992(Lektor PL).avi 2.07 GiB

filmy - mix

Rok 1986. Trzydziestoletni Jean kręci filmy dokumentalne, reklamówki, pisze teksty piosenek, komponuje muzykę, śpiewa i gra na gitarze. Uwielbia brawurową, szybką jazdę sportowym samochodem, kocha kobiety, ale i mężczyzn - jest biseksualistą. Jest też nosicielem wirusa HIV. Nie chce powiedzieć o tym zakochanej w nim 17-letniej Laurze. Jednakże uczucie do Laury i ciążąca nad Jeanem groźba śmierci powoduje, iż otwiera się on na świat i innych, uczy się dawać uczucie, a nie tylko brać.

Drugie Życie Bree Tanner.pdf 421 KiB

książki

Ilość stron: 201 Język: Polski Tytuł oryginału: The Short Second Life Of Bree Tanner Data premiery: Czerwiec 2010 Drugie życie Bree Tanner to najnowsza powieść Stephenie Meyer na motywach trzeciej części sagi Zmierzch. Opisuje losy Bree Tanner, ważnej postaci z „Zaćmienia”, która staje się wampirem. Jest to pierwsza nowa powieść Stephenie Meyer od dwóch lat, od dnia ogłoszenia publikacji bestseller Amazonu. Drugie życie Bree Tanner to połączenie tajemnicy, suspensu i romantycznej intrygi. Akcja książki rozgrywa się w świecie wampirów, tak mrocznym i złowrogim, jak nigdy dotąd.

Sylvia Plath - Szklany klosz.pdf 1.2 MiB

książki

Sylvia Plath - Szklany klosz Jedna z kultowych i najczęściej cenzurowanych książek XX w., żelazna pozycja literatury feministycznej, niezaprzeczalny evergreen dla kolejnych generacji wchodzących dorosłość. "Szklany klosz" jest uważany przez czytelników na całym świecie za ostatni akord w tragicznej biografii Sylvii Plath - miesiąc po premierze książki autorka popełniła samobójstwo. "Szklany klosz" ma niewątpliwie charakter autobiograficzny. Świat jaki ukazuje to, co w codziennym życiu skarykaturowane przez współczesność. Światem bohaterki jest Ameryka młodych, Ameryka chorych nerwowo, Ameryka wyrzuconych na margines.

2. Teorie zabaw.doc 27 KiB

Pedagogika / Pedagogika przedszkolna

Waters Sarah - Ktoś we mnie.pdf 2.21 MiB

ebook / Sarah Waters - Książki branżowe

Burgess Anthony - Mechaniczna Pomarańcza.pdf 696.32 KiB

Książkowa szperalnia

Nowy Poradnik Majstra Budowlanego cz.1-3.zip 147.27 MiB

zachomikowane(1)

Kolor Zbrodni [Lektor PL].rmvb 392.75 MiB

Ruchome obrazki

Thriller Historia opowiada o kobiecie /Julianne Moore/, która jest przekonana, że jej syn został porwany przez czarnoskórego mężczyznę, który wcześniej ukradł jej samochód. W sprawę angażują się czarny detektyw i biała dziennikarka, którzy w toku prowadzonego śledztwa zaczynają odkrywać, co tak naprawdę się przytrafiło.

Kobieta kot.PL.avi 699.95 MiB

filmy listopad 2014