Gra do pobrania traktor i przyczepa (16 plików)

Antek na harmonii gra.mp3 4.46 MiB

MUZYKA P R E Z E N T U J E DJ.DIABEL74 / [08] - POLSKIE HITY WESELNE PREZENTUJE DJ.DIABEL74

KNOCK KNOCK.exe 408.08 MiB

GRY PC PO POLSKU / KNOCK KNOCK

WERSJA JĘZYKOWA - polska PREMIERA GRY - 2013 PLATFORMA - pc WERSJA GRY - pełna KNOCK KNOCK to zwariowana dwuwymiarowa gra zręcznościowa osadzona w klimatach horroru. Jest to produkcja moskiewskiego studia ICE PICK LODGE. Gracze wcielą się w nastoletniego chłopca przemierzającego pokoje nawiedzonego domu, stojącego samotnie w wielkim, ciemnym lesie. Od niedawna do miejsca tego ściągają różnego sortu potwory, chcąc zabawić się z chłopcem w przerażającą wersję berka, w której stawką jest jego życie i poczytalność. KNOCK KNOCK to gra dwuwymiarowa, w której sterujemy wspomnianym chłopcem. Każdej nocy naszym zadaniem jest dotrwanie do świtu i jednocześnie zachowanie zdrowych zmysłów. Nieproszeni goście będą powoli zbliżali się do domu i szukali wejścia. Otworzą okna, zrobią dziury w ścianach lub zniszczą drzwi. Takie wyrwy w obronie trzeba szybko załatać, gdyż inaczej zostaniemy wręcz zalani hordami koszmarnych przybyszy. Ponadto, nasz bohater jest słaby fizycznie i psychicznie, dlatego bezpośrednia konfrontacja z monstrami jest fatalnym pomysłem. Zamiast tego trzeba się przed nimi ukrywać i w razie potrzeby wykorzystać jedyną broń, jaką posiadamy przeciwko potworom, czyli światło. Chłopiec wyposażony jest w małą lampę, ale nie wystarczy ona do przeżycia. Zamiast tego trzeba dbać o to, aby jak najwięcej pomieszczeń w domu było oświetlonych, co uniemożliwia potworom wejście. Szkopuł tkwi w tym, że każde włączone światło po pewnym czasie zgaśnie. Zabawa polega więc na nerwowych podróżach po domu, łataniu wyrw w obronie i włączaniu świateł. Chłopiec nie jest jednak wybitnym sprinterem i porusza się powoli. Czyni to rozgrywkę bardziej strategiczną, gdyż często nie da się zrobić wszystkiego. Zamiast tego trzeba wybrać, jaki problem jest najbardziej palący. Autorzy przygotowali zarówno liczną obsadę różnorodnych maszkar, z których każda ma własne umiejętności i wymaga odrębnej taktyki, jak również szeroki wybór pomocnego ekwipunku, który każdej nocy rozrzucany jest losowo po domu. Zabawę uatrakcyjnia fakt, że gracz samodzielnie może projektować nawiedzone domostwo. Każdy dodatkowy pokój zwiększa poziom zdrowia chłopca oraz ułatwia mu unikanie maszkar. Wszystkiemu temu towarzyszy rozbudowana fabuła. W czasie zabawy odkrywać będziemy kolejne informacje i części większej układanki, które ostatecznie pozwolą nam na poznanie prawdy o domu i nawiedzających go istotach.

Mythica 2 (2015) pl - The Darkspore.mkv 901.12 MiB

FILMY / Fantasy / Mythica

Kontynuując misję dostarczenia świątynnego kamienia paladynom, młoda kapłanka wpada w zasadzkę orków dowodzonych przez szamana Kishkumena (Ryan Palmer). Gdy Teela (Nicola Posener) opłakuje śmierć siostry, czarodziejka Marek (Melanie Stone) dzięki pomocy swego mistrza odkrywa, że skradziona relikwia tak naprawdę była jedną z czterech części Darkspore - starożytnego artefaktu, który siły zła zamierzają na nowo scalić celem uwolnienia mrocznej mocy. Adeptka magii ponownie zbiera swych towarzyszy - Teelę, wojownika Thane'a (Adam Johnson) oraz łotrzyka Dagena (Jake Stormoen), by przy ich wsparciu pokrzyżować plany Kishkumena

dodatkowe_uprawy4d24888c00ecb_R.B.zip 20.29 MiB

SYMULATOR FARMY 2011 MODY

Disney's Hercules.rar 36.61 MiB

gry na pc / Gry Disneya

Kategoria: akcja/zręcznościowe Data premiery: 1997 Tryb gry: single player Wymagania wiekowe: brak ograniczeń Wymagania sprzętowe: Pentium 200, 32MB RAM, karta graficzna 4MB. Opis Gry: Jest to zręcznościowa gra akcji oparta na animowanym filmie Disney'a. Opowiada o przygodach Herkulesa - greckiego herosa, syna boga Zeusa oraz kobiety śmiertelniczki. Herkules potrafi skakać, wspinać się po rozmaitych przeszkodach, korzystać z miecza oraz pięści a także innych zebranych bonusów - takich jak np. błyskawica, ognista kula itp.

My Talking Angela v1.1 + OBB.zip 59.37 MiB

Android / Gierki

Możesz grać w gry razem, zbieraj fajne naklejki do handlu ze swoimi przyjaciółmi, i po prostu mnóstwo zabawy. Dodać Angeli swoją własną gwiazdę!

Bo65;;.zip 3.06 MiB

salber16

Bowden Oliver - Assassin's Creed 03 - Tajemna krucjata Niccolò Polo, ojciec Marco, ujawnia historię, którą utrzymywał w tajemnicy przez całe życie – historię Altaïra, jednego z najznamienitszych asasynów Bractwa. Altaïr podejmuje się doniosłej misji i wyrusza w podróż do Ziemi Świętej. By dowieść swojego poświęcenia, zmierzy się z dziewięcioma śmiertelnymi wrogami, pośród których znajdzie się sam przywódca templariuszy, Robert de Sable. Podczas niezwykłej wyprawy Altaïr odkryje prawdziwe znaczenie Creda Asasynów. Nikt nigdy wcześniej nie opowiedział o losach Altaïra: o jego brzemiennej w skutki podróży, która zmieniła bieg historii; o nieustającej walce ze spiskiem templariuszy; o tragedii, jaka stała się udziałem wielkiego asasyna i jego rodziny oraz o haniebnej zdradzie najbliższego przyjaciela.

SUPER FARMER.exe 21.6 MiB

GRY PC PO POLSKU / SUPER FARMER

WERSJA JĘZYKOWA - polska PREMIERA GRY - 2008 PLATFORMA - pc WERSJA GRY - pełna W grze SUPER FARMER zdecyduj co zasiać, uprawiaj ziemię, podlewaj rośliny, zbieraj plony, wysyłaj produkty na rynek, obserwuj go i ustalaj cenę. Czekają na Ciebie dziesiątki ulepszeń, wielki rynek zbytu oraz dużo zabawy typu wskaż i kliknij. Zamień zdezelowane gospodarstwo w perłę przynoszącą krocie.

Gtmpps.zip 2.91 MiB

salber16

Terry Goodkind. Miecz Prawdy - Pierwsza Spowiedniczka Prequel bestsellerowego cyklu „Miecz Prawdy”. Tak zaczęła się ta historia: W czasach przed Spowiedniczkami, gdy świat był mrocznym i niebezpiecznym miejscem, a wszechobecne zagrożenia i strach rządziły ludzkim życiem, pojawiła się pewna wyjątkowa kobieta – Magda Searus. Jej mąż, Pierwszy Czarodziej Baraccus, z nieznanych powodów popełnił samobójstwo. Magdzie zawalił się cały świat… Wkrótce okazało się jednak, że to dopiero początek czarnej serii wydarzeń, które mogą doprowadzić do całkowitej zagłady. Magda położyła na szali własne życie, chcąc dotrzeć do prawdy i ocalić Nowy Świat. Przeszła długą i trudną drogę, żeby stać się osobą, która swą mocą skłania ludzi do mówienia prawdy – żeby zostać Spowiedniczką.

Co (What) 1972 lektor PL.rmvb 355.16 MiB

A M M / ◄#►FILMY- KOMEDIE-lektor pl

gatunek: Komedia produkcja: FrancjaWłochyRFN premiera: 7 grudnia 1972 (świat) reżyseria: Roman Polański scenariusz: Roman PolańskiGérard Brach Młoda amerykańska autostopowiczka, samotnie objeżdżająca świat, ucieka przed trzema włoskimi młodzieńcami zamierzającymi dokonać na niej gwałtu. Udaje jej się wyrwać napastnikom i w ozdobnym wagoniku malutkiej kolejki linowej zjechać do ogrodu luksusowej willi, gdzie w ciągu dwóch dni przeżywa serię niezwykłych i dziwacznych przygód, głównie erotycznych, by w finale z niej także uciekać w popłochu, nago, ścigana przez grono jej ekscentrycznych mieszkańców. reżyseria: Roman Polański scenariusz: Roman Polański Gérard Brach obsada ; Marcello Mastroianni Hugh Griffith Sydne Rome

15. Leśny teatr.mp4 207.09 MiB

==BAJKI KRÓTKOMETRAŻOWE / pamiętnik florki sezon2

14. Bursztynowa wróżka.mp4 188.01 MiB

==BAJKI KRÓTKOMETRAŻOWE / pamiętnik florki sezon2

16. Marzenie.mp4 214.96 MiB

==BAJKI KRÓTKOMETRAŻOWE / pamiętnik florki sezon2

13. Zguba.mp4 117.3 MiB

==BAJKI KRÓTKOMETRAŻOWE / pamiętnik florki sezon2

12. Urodzinowa przejażdżka.mp4 110.27 MiB

==BAJKI KRÓTKOMETRAŻOWE / pamiętnik florki sezon2