Mały książę multikino (31 plików)

Carlyle Liz - Rodzina MacLachlanów 02 - Jeden mały grzeszek.pdf 1.11 MiB

Romanse historyczne

Sir Alasdair MacLachlan prowadzi hulaszcze kawalerskie życie, niewiele myśli poświęcając uczuciom innych, a szczególnie kobiet. Cyganka przepowiada mu, że za takie podejście do życia przyjdzie mu słono zapłacić. Jak gdyby na potwierdzenie cygańskiej klątwy niebawem na progu jego domu staje piękna młoda nieznajoma z dzieckiem w ramionach. Zdumienie sir Alisdaira nie ma granic. A panna Hamilton jest tak zdeterminowana, by zapewnić opiekę swej maleńkiej siostrze, że przystaje na skandaliczną propozycję sir Alasdira, by zamieszkać z nim pod jednym dachem.

Farba - Zagubiony książę.mp3 4.3 MiB

Muzyka / Love / polskie

Obdarowani.avi 689.27 MiB

Filmy

● LEKTOR PL ● GATUNEK : DRAMAT ● ROK: 2017 ● PRODUKCJA : USA ● WIDEO: 640/272 Frank samotnie wychowuje swoją niezwykle uzdolnioną siostrzenicę Mary. Gdy talent dziewczynki ujawnia się, musi zawalczyć o prawa rodzicielskie z babcią dziewczynki. █ KOPIA BRRIP - LEKTOR POLSKI █

03 Andrycz Nina - My rozdwojeni.mp3 10.06 MiB

audiobook / A / Andrycz Nina / Andrycz Nina - My rozdwojeni

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny - Odcinek 149.mp4 302.7 MiB

SERIALE

Sprawiedliwi Wydział Kryminalny (2017) Sezon 3

Audiobook - Garcia, Marquez Gabriel - Sto lat samotnosci (03 z 34).wma 3.98 MiB

Audiobook / Gabriel Garcia Marquez / Sto lat samotnosci

Księżniczka Mononoke - Lektor Pl.avi 700.13 MiB

100 NAJLEPSZYCH FILMOW SWIATA(1)

»57 Książę małej wioski został obłożony klątwą przez jednego z Bogów i czeka go powolna i nieunikniona śmierć. Chcąc ocalić swe życie książę wyrusza w podróż na wschód, gdzie ma zamiar poprosić o pomoc boga Shishi-Gami. W trakcie podróży nasz bohater trafia przypadkowo na pole bitwy pomiędzy leśnymi zwierzętami a górnikami z niedalekiej wioski, którzy niszczą las. Oddziałami leśnych stworzeń dowodzi wychowana przez zwierzęta księżniczka Mononoke.

113. Czerwone Gardlo.mp3 2.34 MiB

audiobook / N / Jo Nesbo / Jo Nesbo - Czerwone Gardlo

Fantaghiro.e20.W.imie.pokoju.na.swiecie.(1999).TVRip.avi 175.79 MiB

bajki od A do Z / F / FANTAGIRO

1954 - Robinson Crusoe [ Napisy ].avi 798.81 MiB

Przygody Robinsona Kruzoe to pasjonująca opowieść o człowieku, który po ocaleniu z morskiej katastrofy znalazł się sam na bezludnej wyspie, pozbawiony niemal wszystkiego i zdany jedynie na własną inicjatywę i pomysłowość.

04 - King Stephen - Zdolny uczen.mp3 10.08 MiB

audiobook / K / King Stephen / King Stephen - Zdolny uczen

06 - King Stephen - Zdolny uczen.mp3 10.07 MiB

audiobook / K / King Stephen / King Stephen - Zdolny uczen

03-Zdolny uczen.mp3 9.35 MiB

Dokumenty / audiobook / King Stephen - Zdolny uczeń (Czyta Zbigniew Zapasiewicz)

Mali giganci sezon 3 odcinek 5.mp4 469.34 MiB

Mali Giganci (2017) Sezon 3

12 - King Stephen - Zdolny uczen.mp3 10.08 MiB

audiobook / K / King Stephen / King Stephen - Zdolny uczen

Zemsta - Revenge (2015) Lektor PL.HDTV.XviD-PiJarS.rmvb 312.87 MiB

- ▉ ! FILMY NAJNOWSZE CHOMIKUJ

● LEKTOR PL ● GATUNEK : DRAMAT KRYMINAŁ ● ROK: 2015 ● PRODUKCJA : NORWEGIA ● WIDEO: 640 x 352 Młodsza siostra Rebekki popełniła samobójstwo. Zrozpaczona kobieta postanawia wymierzyć sprawiedliwość. Przybrawszy fałszywą tożsamość, szuka sprawcy. Integruje się z jego rodziną. █ KOPIA HDTV - LEKTOR PL █

18 - King Stephen - Zdolny uczen.mp3 3.76 MiB

audiobook / K / King Stephen / King Stephen - Zdolny uczen

As21.zip 3.58 MiB

salber16

Saladin Ahmed - Tron Półksiężyca Królestwa Półksiężyca stoją na skraju rebelii. Krainą ghuli i dżinów, świętych wojowników i heretyków wstrząsa konflikt pomiędzy rządzącym żelazną ręką kalifem a mistrzem złodziei, Księciem Sokołów. Jakby tego było mało, ludzie zaczynają ginąć w dziwnych, nienaturalnych okolicznościach. Ktoś musi powstrzymać mordercę. Tym kimś ma być doktor Adulla Machslud. Sęk w tym, że ostatni prawdziwy łowca ghuli w wielkim mieście Dhamsawaat jest już zmęczony polowaniem na stwory, najchętniej przeszedłby na emeryturę. Gdy jednak ofiarami mordercy padają członkowie rodziny jego byłej kochanki, sprawa staje osobista. Wraz z młodym pomocnikiem Raseedem bas Raseedem i obdarzoną niezwykłą mocą Zamią odkrywają, że coś łączy tajemnicze zabójstwa z rodzącą się rebelią – ktoś próbuje zdobyć Tron Półksiężyca.

As nad Asy - Jean-Paul Belmondo [1982 Lektor PL,przygodowy]-1h 37min.avi 931.84 MiB

FILMY / BELMONDO / ↔ Filmy z JEAN-PAUL BELMONDO

produkcja: Francja, RFN gatunek: Komedia, Przygodowy, Sportowy Belmondo gra francuskiego trenera boksu, który w 1936 roku wyjeżdża na olimpiadę do Berlina. Jak łatwo przewidzieć popada w tarapaty, pomagając uciec żydowskiej rodzinie przed hitlerowskimi prześladowcami.

Gasnący Płomień - Gaslight (1944) - Lektor PL.avi 1.37 GiB

FILMY LEKTOR PL / Gasnący Płomień (1944)