Olimpijscy herosi pobierz (30 plików)

04 The Mark of Athena.pdf 2.87 MiB

Ebooki / Rick Riordan / Herosi Olimpijscy

The Lost Hero ANG.pdf 1.92 MiB

Książki / Rick Riordan / Heroes of Olympus

„Zagubiony heros” otwiera nową serię Ricka Riordana o Olimpijskich Herosach, osadzoną w tym samym świecie, co swoja poprzedniczka – Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy. Na miesiąc po wielkiej wojnie z Kronosem, Olimp zamilkł. Bogowie nie dają żadnych znaków życia, a w Obozie Herosów zaczynają się dziać niepokojące rzeczy. Tym razem poznajemy historię trójki nowych bohaterów – Jasona, Piper i Leona, którzy całkiem nieświadomi swojego prawdziwego pochodzenia, udają się na niefortunną wycieczkę ze Szkołą Dziczy – specjalnym ośrodkiem dla trudnej młodzieży. To tam przypadkiem odnajduje ich Annabeth, która wyruszyła na misję… odnalezienia Percy’ego. Po powrocie do obozu okazuje się, że wojna z tytanami mogła nie być najgorszą rzeczą, jaka ich spotkała. Przyszedł czas na jej jeszcze straszliwsze następstwa – powstał nowy wróg, być może jeszcze potężniejszy od poprzedniego – a młodzi herosi będą tymi, którym przyjdzie się ze wszystkim zmierzyć.

Tom 1 - Hotel Transylwania.pdf 1.4 MiB

Dokumenty / Książki / Zachomikowane

7 rzeczy, których nie wiecie o facetach.wmv 819.2 KiB

Galeria / filmy

>>POBIERZ LUB OGLĄDAJ<< Film opowiada o siedmiu różnych historiach, które wszystkie się ze sobą łączą. Całkiem nowe spojrzenie na mężczyzn i ich zachowanie w związkach.

1397659473956.jpg 17 KiB

Galeria / Dary Anioła

Elkeles Simone - Idealna chemia.pdf 2.09 MiB

e-book / Elkeles Simone

Hobbit Bitwa Pięciu Armii.jpg 68 KiB

Galeria / filmy

Pełna wersja FullHD z NAPISAMI PL już w sieci! Sprawdź poniżej.              lub

Rayburn Tricia - Syrena 01 - Syrena.pdf 1.28 MiB

e-book / Rayburn Tricia

IMG_169961995737443.jpeg 31 KiB

Galeria / Supernatural

Scott Westerfeld - 03 Wyjątkowi.pdf 18.18 MiB

e-book / Scott Westerfeld

Lauren Oliver - Delirium 03 - Requiem.pdf 1.41 MiB

Książki / Lauren Oliver - Delirium

ognisty-pocałunek.jpg 29 KiB

Galeria / Okładki

Spróbujmy jeszcze raz - 02 - Abbi Glines.jpg 82 KiB

✔ Polecane, przeczytane / Romanse / Cykl Rosemary Beach

Kochasz mężczyznę. Jednak wszystkie znaki na niebie pokazują, że nie możecie być razem. Co robisz? Tajemnica, którą skrywał od lat nie miała ujrzeć światła dziennego. Gdy mu zaufała, okazało się, że całe jej życie było kłamstwem. Miłość Blaire do Rusha jest nadal silna. I odwzajemniona. Jednak sekrety z przeszłości nie pozwalają jej zapomnieć, jak bardzo ją zranił. Dziewczyna wraca w rodzinne strony, by zacząć od nowa. Pewna wiadomość przewraca jej życie do góry nogami. Co zrobić, gdy osoba, której nie możesz ufać, jest tą, której zaufania potrzebujesz najbardziej? Kłamiesz, unikasz prawdy i modlisz się, by twoje sekrety nigdy nie wyszły na jaw. Lecz nie przestajesz kochać. OPINIA: 7.5/10

94. Blade - Wieczny łowca - 1998 LEKTOR PL.rmvb 416.94 MiB

zachomikowane

»94 Rok 1967: kobieta umiera po ataku niezidentyfikowanego sprawcy, przed śmiercią rodzi dziecko. W trzydzieści lat później okazuje się, że urodzony wtedy chłopiec jest istotą łączącą w sobie cechy człowieka i wampira. Służy ludziom, zwalcza wampiry, jego opiekunem jest sędziwy uczony, mistrz wiedzy tajemnej.

Scott Westerfeld - 01 Brzydcy.pdf 20.18 MiB

e-book / Scott Westerfeld