Pdf jessica bendingersiedem promieni ebook (35 plików)

Sara Shepard - 01 - Kłamczuchy.pdf 2.03 MiB

Książki- Ebooki / Sara Shepard- Słodkie Kłamstewka [1-16]

Jessica Warman - Pomiędzy światami.pdf 1.53 MiB

Książki- Ebooki / Jessica Warman- Pomiędzy światami

Elizabeth Valchar – śliczna, popularna i idealna – budzi się na jachcie po imprezie z okazji swoich osiemnastych urodzin, które świętowała w towarzystwie szóstki najbliższych przyjaciół. Słyszy uporczywy łomot. Idzie sprawdzić źródło hałasu, a to, co widzi, zmienia w jej świecie wszystko. Nagle dostrzega, że myliła się co do siebie i swoich bliskich. Mozolnie, krok po kroku, odtwarza układankę ze wspomnień – pełnych gorzkiej prawdy, brudnych tajemnic i miłości – żeby wreszcie znaleźć odpowiedź na najważniejsze pytanie – o własną tożsamość i najcenniejsze wartości w życiu. Jessica Warman zabiera nas w zapierającą dech w piersiach podróż pełną tajemnic, boleśnie prawdziwych postaci i wzruszających romansów, a przede wszystkim opowieść o nadziei, odkupieniu, miłości i wybaczeniu.

Zanurzyc sie w mrok(pdf,epub,mobi) - Tim Weaver.rar 3.51 MiB

Książki- Ebooki / Tim Weaver- Zanurzyć się w mrok

Po śmierci żony David Raker odchodzi z redakcji londyńskiej gazety i podejmuje pracę prywatnego detektywa zajmującego się poszukiwaniem zaginionych osób. Małżeństwo Carverów zleca mu odnalezienie swojej siedemnastoletniej córki, Megan, która zaginęła pół roku wcześniej. Dziewczyna wyszła ze szkoły i zniknęła bez śladu mimo intensywnego śledztwa policji. W trakcie prowadzonego dochodzenia Raker odnajduje zwłoki szkolnego kolegi Megan, Charlesa Bryanta i jego ojca. Inspektorzy Phillips i Hart z londyńskiej policji metropolitalnej dają do zrozumienia, żeby zrezygnował z poszukiwań, bo swoimi działaniami utrudnia prowadzenie równoległego śledztwa. Oglądając nagrania z kamer telewizji przemysłowej w klubie Tico, który Megan odwiedzała z przyjaciółmi, Raker zauważa mężczyznę uderzająco podobnego do Miltona Sykesa, seryjnego zabójcy sprzed stu lat. Sykes ukrył ciała swoich trzynastu ofiar w lesie na skraju Londynu, który miejscowi nazywają Przeklętym Torowiskiem.

Barbara Rosiek - Pamiętnik narkomanki.pdf 1.28 MiB

Książki- Ebooki / Barbara Rosiek- [Książki]

Pamiętnik jest przejmującym, pełnym drastycznych scen zapisem prawdziwych przeżyć dziewczyny, która przeszła przez piekło uzależnienia i której udało się zwyciężyć nałóg.

Tara Hudson - Pomiędzy 03 - Elegy.pdf 1.27 MiB

Książki- Ebooki / Tara Hudson- Pomiędzy [1-3]

{PO ANGIELSKU}

Pamietniki Wampirow 1 - Przebudzenie - Smith Lisa Jane.pdf 880.64 KiB

Książki- Ebooki / L.J. Smith- Pamiętniki Wampirów

Stieg Larsson - Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet.pdf 3.17 MiB

Książki- Ebooki / Stieg Larsson- Millenium [1-3]

Banks Maya - Trylogia bez tchu 03 - Pożar Krwi.pdf 1.37 MiB

Książki- Ebooki / Trylogia- Bez Tchu

Becca Fitzpatrick - 04 Finale.pdf 1.01 MiB

Książki- Ebooki / Becca Fitzpatrick- Szeptem [1-4]

Mafi Tahereh - Dotyk Julii 04 - Dar Julii.pdf 2.31 MiB

Książki- Ebooki / Mafi Tahereh- Dotyk Julii [1-4]

Julia już wie, że tylko ona może zatrzymać Komitet Odnowy. Ale aby go pokonać, potrzebuje pomocy kogoś, komu nigdy nie potrafiła zaufać – Warnera. Podczas współpracy z nim przekona się, że nie wszystko, co wie o nim i o Adamie, jest prawdą. Trzeci tom bestsellerowej serii o losach Julii, która podbiła serca czytelników na całym świecie.

Lato drugiej szansy.pdf 2.21 MiB

Książki- Ebooki / Morgan Matson- Lato drugiej szansy

Taylor Edwards ma nieprawdopodobnie utalentowane rodzeństwo i dobrze ugruntowane przekonanie, że niczym się nie wyróżnia. No, może poza tym, że nienawidzi konfrontacji i ucieka, ilekroć na horyzoncie majaczą kłopoty. Kiedy okazuje się, ze ojciec Taylor jest ciężko chory, rodzina podejmuje decyzję, że wszyscy razem spędzą lato w domku nad jeziorem z którym wiąże się wiele wspomnień. Po raz ostatni Taylor była tam w wieku dwunastu lat i jest to ostatnie miejsce, do którego chciałaby wrócić. Lato w tym miejscu oznacza konieczność zmierzenia się z przeszłością – z Lucy, niegdyś najlepszą przyjaciółką i Henrym Crosbym, który zapisał się w jej pamięci jako pierwsza wielka miłość. Mija trochę czasu i do Taylor dociera, że powrót nad jezioro daje jej szansę na naprawienie tego, co kiedyś popsuła, odzyskanie ludzi, na których jej zależy i pożegnanie z tymi, których niebawem zabraknie.

Stacia Kane - Megan Chase 03 - Opętany demon.pdf 1.15 MiB

Książki- Ebooki / Stacia Kane- Megan Chase [1-3]

Sara Shepard - 14 - Zatrute.pdf 1003.52 KiB

Książki- Ebooki / Sara Shepard- Słodkie Kłamstewka [1-16]

Stacia Kane - Megan Chase 01 - Osobiste demony.pdf 1.15 MiB

Książki- Ebooki / Stacia Kane- Megan Chase [1-3]

Zabawny, seksowny i niebezpieczny romans pani psycholog z San Francisco z demonem. Zabiję twoje demony – obiecuje doktor Megan Chase w swojej audycji radiowej. Pacjenci jej wierzą. Demony też… i traktują to bardzo serio, chociaż pani psycholog nie ma pojęcia o ich istnieniu. Zabójczo przystojny Dante bardzo szybko otwiera jej oczy na obecność innego świata… do którego sam należy. Dlaczego? Bo jego zadaniem jest chronić Megan – jedyną śmiertelniczkę, która może pomóc demonom w walce z potężnymi przeciwnikami. Ale czy zdoła ją ocalić – przed mitycznym potworem i swoim demonicznym urokiem?

Kamizelka.doc 22 KiB

Dokumenty

Alexandra Adornetto - Blask 01 - Blask.pdf 1.6 MiB

Książki- Ebooki / Alexandra Adornetto- Blask [1-3]

Do sennego miasteczka Venus Cove przybywają trzy anioły: Gabriel – wojownik, Ivy – uzdrowicielka oraz najmłodsza, a przy tym mającą w sobie najwięcej z człowieka, Bethany. Zadaniem aniołów jest nieść dobro światu, który w coraz większej skali ulega wpływom ciemności. Podczas misji zmuszeni są ukrywać swe nadnaturalne zdolności, świetlistą poświatę, a także – co najtrudniejsze – anielskie skrzydła. Pomagając całej społeczności, próbują nie przywiązywać się do pojedynczych ludzi… I wtedy Bethany poznaje w szkole Xaviera. Żadne z nich nie potrafi oprzeć się wzajemnemu przyciąganiu. Kiedy zaczyna łączyć ich prawdziwe uczucie, zdają sobie sprawę, że przekraczają granice ustalone przez niebo. I nie jest to jedyne zagrożenie dla ich szczęścia. Ciemne moce nie czekają i wciąż rosną w siłę. Nie ma czasu do stracenia. Czy miłość do człowieka stanie się źródłem klęski Bethany i jej misji?

Rossi Veronica - Przez burze ognia 01.pdf 1.84 MiB

Książki- Ebooki / Rossi Veronica- Przez burze ognia [1-3]

ROZDZIELIŁ ICH ŚWIAT POŁĄCZYŁO PRZEZNACZENIE Aria żyje w Reverie – rozwiniętym technologicznie świecie oddzielonym od dzikiej natury szczelną kopułą. Jak wszyscy Osadnicy spędza czas w wirtualnych Sferach dostępnych tylko za pomocą specjalnego Wizjera. Kiedy zostaje wygnana za przestępstwo, którego nie popełniła, wie, że śmierć jest blisko. Perry jako Wykluczony musi walczyć o przetrwanie w brutalnym świecie plemiennych wojen, kanibali i eterowych burz. Udaje mu się przeżyć tylko dzięki wyjątkowym zmysłom pozwalającym wyczuć niebezpieczeństwo i ludzkie emocje. Drogi Arii i Perry’ego się przecinają. Tylko Perry może ocalić dziewczynę od śmierci. Tylko Aria może pomóc mu odkupić winy. Razem rozpoczynają niebezpieczną podróż…

Niezgodna 01.pdf 1.53 MiB

Książki- Ebooki / Veronica Roth- Niezgodna [1-3]

Jeden wybór może cię zmienić... Altruizm (bezinteresowność), Nieustraszoność (odwaga), Erudycja (inteligencja), Prawość (uczciwość), Serdeczność (życzliwość) to pięć frakcji, na które podzielone jest społeczeństwo zbudowane na ruinach Chicago. Każdy szesnastolatek przechodzi test predyspozycji, a potem w krwawej ceremonii musi wybrać frakcję. Ten, kto nie pasuje do żadnej, zostaje uznany za bezfrakcyjnego i wykluczony. Ten, kto łączy cechy charakteru kilku frakcji, jest niezgodny – i musi być wyeliminowany... Szesnastoletnia Beatrice dokonuje wyboru, który zaskoczy wszystkich, nawet ją samą. Porzuca Altruizm i swoją rodzinę, by jako Tris stać się twardą, niebezpieczną Nieustraszoną. Będzie musiała przejść brutalne szkolenie, zmierzyć się ze swoimi najgłębszymi lękami, nauczyć się ufać innym nowicjuszom i przekonać się, czy w nowym życiu, jakie wybrała, jest miejsce na miłość. Tymczasem wybucha krwawa walka między frakcjami. A Tris ma tajemnicę, której musi strzec przed wszystkimi, bo wie, że jej odkrycie oznacza dla niej śmierć.

Cassandra Clare - Diabelskie Maszyny 03 - Mechaniczna Księżniczka.pdf 1.33 MiB

Książki- Ebooki / Cassandra Clare- Diabelskie Maszyny [1-3]

Rebecca Donavan - Oddechy 02 - Oddychajac z trudem.pdf 2.24 MiB

Książki- Ebooki / Rebecca Donovan- Oddechy [1-3]