Program do projektowania bruku (49 plików)

ABB CAT7 i DOC2 program do projektowania nn i SN.zip 401.4 MiB

2 - ABB - DTR, programy

Program do projektowania instalacji elektrycznych niskiego i średniego napięcia. Oprogramowanie automatycznie wykonuje obliczenia, dobiera aparaturę i kable, weryfikuje skuteczność ochrony przeciwporażeniowej, proponuje oraz sprawdza nastawy zabezpieczeń, a także posiada inne funkcje potrzebne do przygotowania projektu oraz opracowania dokumentacji. Tworzenie schematów i widoków rozdzielnic nn i SN. Obliczenia SN.

Moja Łazienka - program do projektowania łazienek.zip 65.66 MiB

Programy - projektowanie architektoniczne

Moja Łazienka - ver.1.92 - to program przygotowany przez firmę Sanitec KOŁO pozwalający na realistyczną, trójwymiarową wizualizację własnoręcznie zaprojektowanej łazienki

DraftSight 2015 V1R6.0-2-64bit.exe 181.3 MiB

1->TEMATYKA SYSTEMU-WINDOWS / Grafika / Projektowanie CAD

DraftSight to zgodny z formatem DWG klon programu AutoCAD LT. Program przeznaczony jest do pracy jedynie z projektami dwuwymiarowymi.DraftSight, stworzony przez Dassault jest ograniczoną do dwóch wymiarów wersją programu ARES CAD firmy Graebert. Interfejs programu bardzo mocno wzorowany jest na programie AutoCAD, dzięki czemu użytkownicy zaznajomieni z nim bez problemu odnajdą się w nowym środowisku. DraftSight umożliwia ponadto eksport projektów do pliku PDF, SVG, PNG, BMP i JPG. Pełną obsługa formatu DWG jest możliwa dzięki używanym bibliotekom Teigha, stworzonym przez Open Design Alliance. Związek skupia ponad tysiąc firm i organizacji, w tym takich gigantów jak Adobe czy Bricsys. Możliwości programu można dalej poszerzać poprzez instalację wtyczek lub rozszerzeń.==========System operacyjny: Windows 7 / 8 Licencja: bezpłatna !!!!!!!!!!

Budowa altany majsterkowanie .pdf 542.72 KiB

programy do projektowania

Nowy.Rozkroj.6.2.04_full.zip 7.06 MiB

zachomikowane / PRO100 + NOWY ROZKRÓJ

PRO100 v5.2x PL Full plus biblioteki.rar 4.05 GiB

Pro100

PRO100 v5.2x PL - witaminka i nowe biblioteki. Polecam!

Kreator wizytówek.rar 6.69 MiB

program do robienia wizytówek / Program do robienia wizytówek / PROGRAM DO TWORZENIA WIZYTÓWEK / do tworzenia wizytówek

CAD Rysunek 3.28 PL.exe 10.9 MiB

Programy / Programy branżowe

CAD Rysunek przeznaczony jest dla kosztorysantów, wykonawców i inwestorów sporządzających rysunki obiektów budowlanych oraz dla tych, którzy w codziennej pracy zajmują się wykonywaniem różnego typu dokumentacji technicznych. Jest to prosty w obsłudze program CAD umożliwiający sporządzanie dwuwymiarowych rysunków. CAD Rysunek, to nowoczesna i łatwa w obsłudze polska aplikacja do projektowania, szkicowania i wymiarowania obiektów. Program jest przeznaczony do tworzenia rysunków technicznych dla dowolnych branż, takich jak: budownictwo, automatyka, energetyka, ciepłownictwo, hydraulika, mechanika, telekomunikacja itp. Zawiera biblioteki gotowych obiektów stosowanych w projektach instalacji elektrycznych, wentylacyjnych, wodociągowych, klimatyzacyjnych, centralnego ogrzewania i alarmowych. Program CAD Rysunek umożliwia import projektów zapisanych w formacie DXF ich eksport do innych programów CAD. Zmiany w programie (lipiec 2013): Poprawiono rysowanie obiektów bibliotecznych na białym tle projektu. Rozbudowano i przyspieszono import projektów CAD z formatów DWG, DXF. =======System:Windows XP/Vista/7/8

IKEA Home Planner - Kitchen 1.9.9.1 PL.exe 17.01 MiB

Projektowanie architektoniczne

Proste i bezpłatne narzędzie pomocne w zaprojektowaniu domowej kuchni. Umożliwia zdefiniowanie kształtu i wymiarów pomieszczenia, umiejscowienie okien, drzwi itp. Na powierzchnię 2D można nanieść poszczególne szafki korzystając z bogatego katalogu zawartego w programie. Katalog jest przejrzyście podzielony tematycznie na różnego rodzaju szafki, każda z nich jest wyceniona i przedstawiana w formie uproszczonej bryły, a program umożliwia zdefiniowanie ich wyglądu. W każdej chwili możemy skorzystać z trójwymiarowego podglądu, który pozwala zasymulować wygląd naszej przyszłej kuchni. Dostępny jest także kosztorys, w którym podane są ceny całej kuchni i poszczególnych jej elementów. Interfejs programu jest oczywiście po polsku, a co najważniejsze, jego obsługa nie sprawia najmniejszych trudności.

Komputerowy projektant wnetrz 3D.zip 22.86 MiB

Programy do projektowania

Komputerowy Projektant Wnętrz 3D to program do samodzielnego zaprojektowania dowolnego domowego wnętrza. Przyjazny dla użytkowników, bardzo łatwy w obsłudze i zaopatrzony w bazę gotowych zasobów jest jednym z najlepszych obecnie dostępnych na polskim rynku narzędzi do wykonywania samodzielnie projektów własnych czterech kątów.

BassBox Pro.v6.rar 27.02 MiB

Programy / Programy elektronika

Program do projektowania obudów głośnikowych. Oblicza charakterystyki głośnika w obudowie w paśmie niskotonowym. Najnowsza wersja zawiera bogatą bazę parametrów Thiele'a-Small'a ok. 10 tysięcy (!) głośników od niemal 300 producentów z całego świata. -Symulacja obudowy -Rysunek obudowy -Optymalizacja obudowy -Symulacja dla CAR Hi-Fi -Baza danych głośników

Trees.sh3f 10.12 MiB

programy / SweetHome 3D PL + dodatkowe modele

Moja Łazienka 1.92.exe 65.31 MiB

dom

Darmowy program do projektowania łazienki. Umożliwia dokładne rozplanowanie, określenie kształtu i wymiarów pomieszczenia, a także oglądanie projektu z każdej strony (możliwy jest również animowany podgląd). W programie dostępne są również prawdziwe elementy wyposażenia (producent: Sanitec KOŁO), w pełnej gamie kolorów. Projekt można zapisać, a także wygenerować plan z wymiarami i szczegółową listą wykorzystanych produktów.

freecad9.zip 14.61 MiB

Programy do projektowania CAD / freeCAD 9.0

PRO100 4.42 demo pl.rar 405.87 MiB

Programy do projektowania wnetrz

Program do projektowania wnętrz PRO100 - program do projektowania mebli i aranżacji wnętrz. Przeznaczony dla każdego przedsiębiorcy działającego w szeroko pojętej branży meblarskiej. Program umożliwia projektowanie mebli "od zera" generując specyfikacje produkcyjne, pozwala na projektowanie dowolnych wnętrz (kuchnie, salony, łazienki, biura...) przy pomocy mebli zawartych w bibliotece oraz sprzętów projektowanych w danym momencie zgodnie z fantazją Klienta i Projektanta. PRO100 umożliwia prawdziwie nowoczesną komunikację między sprzedawcą i producentem - przesyłając plik projektu przekazujemy wszystkie zawarte w nim informacje wraz z komentarzami. PRO100 to rozwiązanie zaprojektowane dla branży meblowej - tak dla dla małych rodzinnych czy nawet jednoosobowych firm jak i dla dużych struktur produkcyjno handlowych.

kafelek.zip 32.59 MiB

PROJEKTOWANIE, aranżacja WNĘTRZ

ArCADia-IntelliCAD 7.2.336.exe 568.44 MiB

1->TEMATYKA SYSTEMU-WINDOWS / Grafika / Projektowanie CAD

Odmiana programu IntelliCAD rozwijana przez polską firmę INTERSoft. Rozwiązania oparte na IntelliCAD, tworzone przez firmy zrzeszone w konsorcjum ITC (IntelliCAD Technology Consortium), charakteryzują się bardzo dobrą kompatybilnością z formatem DWG wykorzystywanym przez lidera w branży - AutoCAD, są przy tym dużo tańsze.ArCADia-IntelliCAD to program, który można nazwać IntelliCADem z wartością dodaną. Jest on dedykowany do branży budowlanej udostępniający opcje ułatwiające tworzenie dokumentacji budowlanej (opcja rysowania ścian, wstawianie drzwi, okien, wykazy stolarki). W programie tym można ponadto wykorzystywać efekty pracy innych projektantów pracujących w programach branżowych (np. ArCADia-Architektura) bez konieczności ich posiadania.======System operacyjny: Windows XP / Vista / 7

Ogrzewanie podłogowe.pdf 10.36 MiB

PROJEKTY I POMOCE DO PROJEKTOWANIA

pro100_5.20.exe 1.75 GiB

Programy / Pro100 ver 5.20

Profesjonalny program do projektowania mebli i aranżacji różnego rodzaju wnętrz, w tym kuchni, salonów i łazienek kierowany do producentów mebli, salonów meblowych, architektów i dekoratorów wnętrz. PRO100 oferuje pięć trybów wyświetlania projektu (szkielet, szkic, kolory, tekstury oraz pełna wizualizacja), umożliwia przy tym pracę od razu na widoku 3D i oddaje do dyspozycji siedem widoków sceny. Ponadto program daje możliwość tworzenia własnych bibliotek mebli i materiałów, generowania dowolnych wydruków, wykonywania wycen, generowania raportów produkcyjnych i wiele, wiele innych. Siłą PRO100 jest niezwykle realistyczny moduł do wizualizacji 3D z symulacją oświetlenia, bogata baza mebli, elementów wyposażenia (m.in. sprzętu AGD) i wykończenia wnętrz czołowych producentów, a także bardzo prosta obsługa. Wraz z programem zawarta jest baza przykładowych projektów, które obrazują możliwości programu.