Sto pociągnięć szczotką przed snem pdf (26 plików)

Active Korean 1.pdf 9.76 MiB

koreański

Wiedźmin tomy I-V.rar 7.06 MiB

ebooki

PiHKAL A.&A. Shulgin.pdf 2.41 MiB

farm

PiHKAL – książka napisana w 1991 roku przez dr Alexandra Shulgina i jego żonę Ann Shulgin. Pełna nazwa książki brzmi – "Phenethylamines I Have Known And Loved: A Chemical Story Of Love" (Fenetylaminy, które poznałem i pokochałem: Chemiczna historia miłości). Książka opisuje badania, dokładne syntezy, sposoby przyjmowania oraz dawkowanie ponad 170 substancji psychoaktywnych z grupy fenetylamin.

Świnka Pepa - Mała świnka.avi 23.71 MiB

Świnka Pepa / Świnka Pepa

Seks Partnerski - Lew Starowicz.pdf 1.09 MiB

Dokumenty / niebo na ziemi czyli miłość

anatomia_lacina.pdf 74 KiB

Pielęgniarstwo / Anatomia

Powrót do Missing.mobi 1.07 MiB

eBook

Perła - Anonim. Zmysłowa Seria.pdf 425 KiB

E-BOOK / + 18 dla doros łych

Książka zawiera dwie opowieści wybrane ze słynnego angielskiego czasopisma „Perła. Magazyn Lektur Pikantnych i Lubieżnych” ukazującego się w Londynie od lipca 1879 r. do grudnia 1880 r.. Pierwsze opowiadanie: „Lady Pokingham albo Wszyscy to robią. Jej własna opowieść o lubieżnych przypadkach jakich doświadczyła zarówno przed poślubieniem lorda Crim-Cona, jak i w późniejszym czasie” jest kroniką rozpustnego życia stojącej nad grobem bohaterki, która postanowiła pozostawić swojemu opiekunowi opis własnych niegdysiejszych szaleństw, orgii i lubieżnych praktyk seksualnych. Opowiadanie drugie: „La Rose d’Amour, czyli przygody dżentelmena – poszukiwacza rozkoszy” to barwna historia młodzieńca wciągniętego przez swych dwóch lubieżnych kuzynów do tajnego i nielegalnego klubu organizującego wyuzdane orgie. Jedyny dozwolony strój damski na tych imprezach to naszyjnik z pereł i przejrzysta koszulka.„Perła” to nie tylko fascynująca lektura, lecz zarazem swoiste świadectwo wiktoriańskiej tzw. podwójnej moralności.

Nicholas Pileggi - Chłopcy z ferajny.pdf 1.02 MiB

Galeria / Książki / ● P

Obejrzałeś juz film? A więc przeczytaj jeszcze ksiażkę! Bowiem cała jej zawartośc jest prawdą, szczerą prawdą i tylko prawdą. Dzieje "Chłopców z ferajny" to prawdziwy, fascynujący dokument, autentyczna relacja, swoista spowiedź przestępcy, książka daleka od literackiej fikcji, chocby nawet stworzonej przez tak wybitnych twórców, jak Mario Puzo. Skoro więc masz mocne nerwy i nie narzekasz na brak wyobraźni, potraktuj tę lekturę jako wewnętrzny kategoryczny imperatyw, swoistą własną "propozycję nie do odrzucenia", a zyskasz w zamian niezapomniane czytelnicze przeżycia.

Pike Aprilynne - Laurel 01 - Skrzydła Laurel.pdf 737.28 KiB

E-Book (free)

Laurel nie jest typową nastolatką. Ale niezwykła historia dzieciństwa i oryginalne nawyki żywieniowe to nic w porównaniu z tym, co zacznie się dziać w jej życiu, kiedy na jej plecach pojawi się mały punkcik. Magiczny świat, znany tylko z legend i baśni, splecie się ze światem ludzkim, w którym żyje Laurel. Dziewczyna doświadczy uczuć, jakich dotąd nie znała, przeżyje przygody, o których nawet nie śniła i dowie się rzeczy, które przyprawią ją o zawrót głowy. Co wybierze Laurel? Świat wróżek z magicznym chłopakiem o szmaragdowych oczach czy ludzki, poukładany świat i zawsze pomocnego Dawida? „Skrzydła Laurel Aprilynne Pike to niesamowity debiut; pomysłowość fabuły idzie w parze z zaskakującym urokiem opowieści” - Stephenie Meyer, autorka sagi „Zmierzch”.

Choroby krążeniowo-naczyniowe wieku starczego.pdf 270 KiB

Pielęgniarstwo / Geriatria

Andrzej Bursa - Proza.pdf 35 KiB

E-booki / Andrzej Bursa